• Web Yazılımı
  • Tasarım ve Grafik (web site tasarımı, reklam ve banner görselleri, sosyal medya paylaşım grafikleri ve logo tasarımı
  • Sektöre veya Firmaya özel CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi)

 

Web Yazılımı

Nedir?

Diyelim ki ticari veya reklam amaçlı bir web siteniz olsun istiyorsunuz. Ve bu web sitenizdeki içerikleri yönetebilmek istiyorsunuz. İşte bu noktada bu web sitesinin bir yazılım dili ve veritabanı ile tasarlanmış olması gerekir. Aksi halde yüzlerce ürün veya sayfayı tek tek güncellemeniz veya güncelletmeniz gerekir. Bu da haliyle siz taraflı vakit ve nakit kaybına neden olacaktır.

Web yazılımı, php, aspx, perl gibi kodlama dillerinden en az biriyle yazılabilir. İhtiyaçlarınıza göre javascript, jquery, ajax ve css gibi ek diller de kullanılabilir. Kısacası isteğinize özel web tabanlı bir program yazılabilir.

Bir web sitesinin güncel olması hem müşterileriniz hem de arama motorları için gereklidir. Sayfalama, kategorileme, ürün yönetimi, vitrin, siparişleme ve sepet sistemi gibi bir çok faydalı sistemi web sitenize entegre etmek mümkün.

Web yazılımları ticari veya reklam odaklı sunum aracı olarak kullanıldığı gibi, aynı zamanda şirket içi iş takip, stok, muhasebe, imalat, sevkiyat vb. birimlerin koordinasyonlu çalışabilmelerine de olanak sağlayan yazılımlardır. Bu sayede akla gelen her türlü sistemin bulunduğu yazılımları, web üzerinden herkese veya belli personellerinize yayınlayarak güncel bir şekilde vazifelerini yapmalarını sağlayabiliriz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.